کنایه ظریف به اعتراف جنجالی پمپئو +عکس

آقای پمپئو در وزارت امور خارجه هم به همین کار ادامه می‌دهی. (خاطره گویی پمپئو از دروغ و فریبکاری و دزدی در CIA)

آقای ترامپ، کارزار انتخاباتی تو علیه مداخلات احمقانه پرهزینه بود. دارودسته تبهکار جنگ‌طلب و قصاب‌ها، تیم بدنام B  (بولتون، بیبی نتانیاهو، بن سلمان و بن زاید)، برای چیزی بسیار فراتر از  آنچه تو برای آن چانه می‌زنی،  نقشه کشیده‌اند. این ویدئوی وایس را ببین(فیلم وایس در مورد دیک چینی ساخته ۲۰۱۸ و نامزد ۸ اسکار)

لازم به ذکر است وزیر امور خارجه آمریکا و رئیس سابق سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) در یکی از سخنرانی های اخیر خود به اقدامات غیراخلاقی سازمان سیا اذعان کرد.

پمپئو که هفته گذشته در دانشگاه «ای اند ام» تگزاس حضور یافته بود، در بخشی از صحبت‌هایش در پاسخ به سوال یکی از دانشجویان، فعالیت دیپلماتیک را امری دشوار توصیف کرد و گفت دشواری کار فقط به وزارت امور خارجه مربوط نیست و هر کاری از جمله ریاست بر سازمان سیا دشواری‌های خود را دارد.

وی افزود: «شعار [دانشگاه نظامی] “وست پوینت” (دانشگاه محل تحصیل پامپئو) چه بود؟ دروغ نگو، فریبکاری نکن، دزدی نکن و کسانی که این کار را می‌کنند، تحمل نکن. وقتی من رئیس سیا بودم، ما دروغ می‌گفتیم، فریبکاری می‌کردیم، دزدی می‌کردیم. ما برای این کارها یک دوره کامل آموزشی داشتیم. این به شما شکوه تجربه (آزمون و خطای) آمریکایی را یادآوری می‌کند» .

دیدگاهتان را بنویسید