قاتل رئیس قطار باری بازداشت شد

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، سرهنگ حشمت‌الله ملکی با اعلام خبر بازداشت قاتلان رئیس قطار باری درباره جزئیات این خبر اظهار کرد:  قطار باری دیزلی حین حرکت از سمت اهواز به تهران در بلاک تله زنگ ـ شهبازان به دلیل نقص فنی متوقف و رئیس قطار پس از پیاده شدن برای رفع نقص فنی به دلایل نامعلومی مفقود شد.

 فرمانده پلیس راه‌آهن کشور افزود: در این راستا اکیپی از مأموران مجرب پلیس راه‌آهن کشور به محل عزیمت شدند که در بدو ورود به محل سانحه، حدود 300 متر کابل برق مسروقه داخل قطار کشف شد.

وی خاطرنشان کرد: در بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد هنگام توقف قطار باری، رئیس قطار برای بررسی علت توقف قطار پیاده شده که در دهانه شمالی تونل 12، پس از سقوط از پرتگاه به پایین، به علت شدت جراحات وارده در دم فوت کرده بود.

ملکی ادامه داد: با هماهنگی مقام قضایی جسد نامبرده توسط عوامل آتش‌نشانی و گروه امداد راه‌آهن زاگرس به بالای پرتگاه کنار خطوط ریلی و سپس به شهرستان اندیمشک منتقل شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: با تلاش به موقع پلیس راه‌آهن، پنج نفر سارق کابلهای برق و علائم در ایستگاه شهبازان دستگیر شده و برای انجام تحقیقات بیشتر به مقر پلیس  منتقل شدند.

فرمانده پلیس راه‌آهن کشور خاطرنشان کرد: متهمان در بازجویی‌های و پلیسی به سرقت اموال راه‌آهن و قتل رئیس قطار اقرار کردند که در این رابطه پرونده تشکیل شده و موضوع تحت رسیدگی بیشتر قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید